Specializujeme se pouze na kvalitní dřezy z keramiky

 

Jako přímé zastoupení dvou výrobců nabízíme našim zákazníkům nejširší sortiment keramických dřezů. 

Systemceram GmbH

Společnost sídlí ve městě Siershahn v blízkosi Koblenz, v oblasti bohaté na výskyt kvalitního kaolinu, který je základní surovinou pro výrobu keramiky. Proto má zde keramická výroba mnohaletou tradici.

Pod značkou KeraLab společnost vyrábí masivní keramické vany a výlevky pro technické použití v laboratořích a na dalších pracovištích v oblasti chemického průmyslu, farmacie, ve zdravotnictví, v úpravnách vod, všude tam, kde je požadována nejvyšší odolnost vůči působení agresivních chemikálií nebo kde jsou nároky na udržování nejvyššího stupně čistoty. Na laboratorní stoly jsou určeny také masivní keramické pracovní desky, které se ale v poslední době začínají prosazovat i v kuchyních.

Značka KeraDomo zahrnuje sortiment kuchyňských keramických dřezů a příslušenství, kam patří také kvalitní kuchyňské baterie. Nabídka keramických dřezů je velmi široká a obsahuje modely vhodné pro moderní kuchyně, stejně jako pro tradiční kuchyně. Výběr barev glazur poskytuje designérům kuchyní mnoho možností.